Konečné vítězství

Jarní sezónu jsme odehráli s celkem 25 dětmi rozdělených do dvou výkonnostních týmů. Náš A tým hrál divizi D, kde se podařilo vybojovat první místo ve skupině před druhou Bášťí se stejným počtem bodů. Nakonec o vítězi rozhodovalo vzájemné skóre. Naším cílem je vybojovat v příštím ročníku účast v elitní divizi. Náš B tým měl ve své skupině výsledky jako na horské dráze, což se projevilo i na konečném pátém místě.
Konec sezóny znamenal současně rozloučení ročníku 2007 se starší přípravkou. Naše 2007 můžou od příštího roku společně s 2006 konečně vytvořit plnohodnotný tým mladších žáků a rovnat se mnohem silnějším týmům než v letošním roce. Zkrátka rosteme od spodu z naší vlastní základny, ačkoliv začínáme stahovat i talentované děti z celého našeho regionu. Už dávno neplatí, že za nás hrají děti jenom z Radošovic. Nyní reprezentujeme dětský špičkový fotbal za celý Říčanský region. Jen málokteré kluby si můžou dovolit vést všechny kategorie mládežnického fotbalu. V dospělosti můžou potom naši svěřenci bojovat za svoje místní oddíly.
IMG_20180610_150202

IMG_20180610_150202