Zářijový nábor

Od 1.9. probíhá nábor na hřišti v Pacově (adresa U rybníka, Pacov-Říčany) každé úterý a čtvrtek od 17:30.

Děti vyšlete rovnou na hřiště k trenérům ve žlutých dresech.

V průběhu prvního měsíce postačí jako základní výbava sportovní obuv a láhev s vodou. Děti můžou používat klubové míče.

Po skončení tréninků si trenéři svolají děti, poté i Vás rodiče, tam se můžete zeptat na cokoliv co by Vás zajímalo.

Je možnost se přihlásit do Whatsapp skupiny, kde budou trenéři poskytovat důležité informace (například zrušení tréninků z důvodu špatného počasí).

Zájemci o fotbal si můžou zdarma vyzkoušet několik tréninků (první měsíc).

Od října je potřeba zakoupit fotbalové turfy, případně kopačky a míč velikosti č.3.

Na první trénink si vezměte, nebo Vám dáme k vyplnění na místě, formulář Prohlášení o zdravotní způsobilosti.

Po měsíci tréninků lze na základě zpětné vazby trenér/dítě/rodič přistoupit k vyplnění Přihlášky za člena spolku.

Příspěvky jsou půlroční ve výši 2000Kč.

PŘIHLÁŠKA-ZA-ČLENA-SPOLKU_děti

Prohlášení o zdravotní způsobilosti