My jsme Rado školička, banán, vingl, patička, my jsme mančaft lesní, šikovní a přesní.

rado_banner

Základní informace:

Pro nejmladší fotbalisty v oddíle je fotbalová školička. Chodí do ní děti ve věku 4-6 let, tréninky jsou všeobecnou sportovní průpravou, fotbal se učíme formou her. Na jaře a v létě trénujeme dvakrát týdně na hřišti FK Radošovice, pokud je hřiště mokré, tak v areálu Strašínská. V zimě jsou tréninky jednou týdně v hale. Starší děti kromě tréninků hrají i víkendové turnaje série MiniStar a účastní se i halových zimních turnajů. Nejde v nich o výsledky, ale o seznámení se s atmosférou zápasů, sportovním zápolením a pravidly fotbalu. Na školičku navazuje mladší přípravka, o přechodu rozhoduje rok narození dítěte.

Nábor nových hráčů:

Nemusíte čekat na začátek jarní nebo podzimní sezóny. Nezávazně to zkusit můžete kdykoli. Stačí přijít na kterýkoli pravidelný trénink. Jen abychom předešli zmatkům, je lepší účast ohlásit předem telefonem trenérovi nebo na mailu školičky. Pokud se trénink bude vašemu synovi nebo i dceři líbit a bude chtít pokračovat, budeme rádi.

S sebou na trénink:

Kopačky (do haly sálová obuv se světlou podrážkou), sportovní oblečení (podle počasí), láhev s pitím, míč velikosti 3. Pro první účast postačí namísto kopaček pevná sportovní obuv, míč hráči půjčíme.

Nápady pro rodiče na dny bez tréninku.

Všechno se jenom na tréninku naučit nedá, netrénujeme tak často. Budeme rádi, pokud se do trénování svých dětí zapojíte i vy, rodiče. Můžete si spolu se svým synem nebo dcerou jít zastřilet na branku, vyzkoušet hru jeden na jednoho ne

Školička v sezóně 2017/18.

Na začátku září jsme se sešli v nové sestavě. Kluci z ročníku 2010 odešli do mladší přípravky. Přišly naopak nové děti, většinou ročník 2013. V současnosti jsou v naší školičce děti narozené v letech 2011 až 2013. Nábor dě

Pár fotek školičky z posledního roku.

Fotky z turnajů série MiniStar v Českém Brodě a Běchovicích. Jedna fotka z halového turnaje v městké hale v Říčanech, poslední foto je z přátelského zápasu s Kolovraty na domácím hřišti.