My jsme Rado školička, banán, vingl, patička, my jsme mančaft lesní, šikovní a přesní.

rado_banner

Základní informace:

Pro nejmladší fotbalisty v oddíle je fotbalová školička. Chodí do ní děti ve věku 4-6 let, tréninky jsou všeobecnou sportovní průpravou, fotbal se učíme formou her. Na jaře a v létě trénujeme dvakrát týdně na hřišti FK Radošovice, pokud je hřiště mokré, tak v areálu Strašínská. V zimě jsou tréninky jednou týdně v hale. Starší děti kromě tréninků hrají i víkendové turnaje série MiniStar a účastní se i halových zimních turnajů. Nejde v nich o výsledky, ale o seznámení se s atmosférou zápasů, sportovním zápolením a pravidly fotbalu. Na školičku navazuje mladší přípravka, o přechodu rozhoduje rok narození dítěte.

Nábor nových hráčů:

Nemusíte čekat na začátek jarní nebo podzimní sezóny. Nezávazně to zkusit můžete kdykoli. Stačí přijít na kterýkoli pravidelný trénink. Jen abychom předešli zmatkům, je lepší účast ohlásit předem telefonem trenérovi nebo na mailu školičky. Pokud se trénink bude vašemu synovi nebo i dceři líbit a bude chtít pokračovat, budeme rádi.

S sebou na trénink:

Kopačky (do haly sálová obuv se světlou podrážkou), sportovní oblečení (podle počasí), láhev s pitím, míč velikosti 3. Pro první účast postačí namísto kopaček pevná sportovní obuv, míč hráči půjčíme.

Zhodnocení sezóny 2017/18 ve školičce.

Školička má za sebou úspěšnou sezónu. Trénovaly a hrály v ní děti ročníků 2011-2013. Na soupisce jsme měli 27 dětí, do práce ve školičce se zapojilo 6 trenérů z řad rodičů. I když ne všichni mohli přijít na každý trénink, t

Týmové oblečení školičky.

Pro listopadový turnaj Na Fialce jsme pro hráče zajistili týmové oblečení. Každý hráč si mohl za 300Kč odkoupit teplákovou soupravu a tričko, oboje s týmovým potiskem. Všichni kluci si oblečení koupili a pokud vím, jsou s ním spokojen

Halový turnaj školiček v Centru Na Fialce.

V sobotu 18.11.2017 proběhl v Centru Na Fialce halový turnaj školiček, který spoluorganizoval FK Radošovice a Sokol Pacov. Zúčastnilo se 8 týmů včetně školiček několika největších českých klubů. Hrálo se systémem každý s každým,

Podzimní série turnajů MiniStar.

Máme za sebou podzimní sérii turnajů MiniStar. Sportovní zápolení potvrdilo, že kluci ročníku 2011 mohou směle soutěžit s ostatními. Navíc i v ročníku 2012 máme hráče, kteří chodí do školičky už druhý rok, s míčem si rozumí a

Nápady pro rodiče na dny bez tréninku.

Všechno se jenom na tréninku naučit nedá, netrénujeme tak často. Budeme rádi, pokud se do trénování svých dětí zapojíte i vy, rodiče. Můžete si spolu se svým synem nebo dcerou jít zastřilet na branku, vyzkoušet hru jeden na jednoho ne