My jsme Říčanská školička, banán, vingl, patička, my jsme mančaft lesní, šikovní a přesní.

rado_banner

Základní informace:

Pro začínající fotbalisty v klubu je fotbalová školička. Chodí do ní děti ve věku 4-6 let (2014 a mladší/dívky 2013 a mladší), tréninky jsou všeobecnou sportovní průpravou, fotbal se učíme formou her. Na jaře a na podzim trénujeme dvakrát týdně na hřišti v Pacově. V zimě jsou tréninky dvakrát týdně v hale. Starší děti kromě tréninků hrají i víkendové turnaje série MiniStar a účastní se i halových zimních turnajů. Nejde v nich o výsledky, ale o seznámení se s atmosférou zápasů, sportovním zápolením a pravidly fotbalu. Na školičku navazuje mladší přípravka, o přechodu rozhoduje rok narození dítěte. Dívky jsou zvýhodněny, kdy můžou zápasit v kategoriích -1 rok.

S sebou na trénink:

Fotbalové turfy (pro klenbu nohy), případně kopačky, sportovní oblečení (podle počasí), láhev s pitím, míč velikosti 3. Pro první účast postačí namísto kopaček pevná sportovní obuv, míč hráči půjčíme.

Zářijový nábor.

Od 1.9. probíhá nábor na hřišti v Pacově (adresa U rybníka, Pacov-Říčany) každé úterý a čtvrtek od 17:30. Děti vyšlete rovnou na hřiště k trenérům ve žlutých dresech. V průběhu prvního měsíce postačí jako základní výbava

Termíny zimních turnajů.

2013 Ne 3.11.2019 dop Hala U Lesa, Říčany RadoCup 2013/2014 2-3týmy Ne 17.11.2019 odp Hala u Lesa, Říčany RadoCup 2013 2 týmy Ne 8.12.2019 11hod Koloděje Nášturnaj.cz  2013 1 tým So  14.12.2019 Hala u Lesa, Říčany RadoCup 2013 1-2 týmy N

Přihlášení nových hráčů.

Tréninky naší školičky začínají po prázdninách v úterý 3.9. na hřišti Pacov od 17:00. Zájemci o přihlášení do našeho týmu si můžou zdarma vyzkoušet několik tréninků. V příloze naleznete přihlášku a prohlášení o zdravotn

Nápady pro rodiče na dny bez tréninku.

Všechno se jenom na tréninku naučit nedá, netrénujeme tak často. Budeme rádi, pokud se do trénování svých dětí zapojíte i vy, rodiče. Můžete si spolu se svým synem nebo dcerou jít zastřilet na branku, vyzkoušet hru jeden na jednoho ne