Zhodnocení podzimní sezóny

Naši žáci hrají elitní okresní skupinu, kde se nacházejí po podzimu v druhé části tabulky. Některé zápasy nedopadly podle očekávání. Nicméně je vidět postupný vzestup kvality hry a s tím spojenými výsledky. Zatímco jiné týmy mají zimní pauzu, tak Rado se přes zimu nezastaví. S výjimkou vánočních svátků máme každý týden minimálně jednou zápas. Uvidíme, jak budeme připraveni na jaro. Celkem jsme odehráli v druhé polovině roku 12 soutěžních zápasů FAČR, 6 přáteláků a 2 turnaje Rado Cup. Od začátku ledna nás čeká zimní liga v Kolovratech, kterou budeme hrát až do března a dva turnaje Rado Cup. Hlavní je, že každý hráč bez ohledu na zkušenosti může hrát zápasy.

Trenér Václav Černý potvrdil plán na založení týmu starších žáků od příští sezóny. Vyzýváme tady všechny talenty ročníku 2005 a 2006, aby se přidali k našemu projektu.

mlad