Z Říčan si zlato v U8 odvezla AC Sparta Praha

Dne 17.3. jsem odehráli prestižní turnaj kategorie U8 s účastí české fotbalové elity.

Začali jsme vlažně remízou 3:3 s Českým Brodem. V druhém zápase s AC Sparta Praha jsme drželi remízu až do závěru, kdy nás Sparta dorazila dvě góly a vyhrála 4:2. Následoval náš nejslabší výkon proti SK Benešov, kdy jsme prohráli jednoznačně 2:5, výhra nad AFK Sadská 5:3 a opět prohra 0:4 vůči FC Viktoria Plzeň. Zlepšení našeho konečného 4.pořadí jsme dosáhli po vítězství 3:1 na FK Mladá Boleslav a 2:1 nad SK Dynamo České Budějovice. Finále samotného turnaje bylo opravdu klasické, kdy do posledního zápasu proti sobě nastoupili dosud suverénní Sparta a Plzeň. Nakonec byl průběh finále bez drama, kdy Sparta vedla od prvních sekund zápasu a následně celkově vyhrála 5:0.

1. AC Sparta Praha

2. FC Viktoria Plzeň