Deset nejčastějších otázek

Vážení rodiče, hráči a naši příznivci,

níže odpovědi na Vaše nejčastější otázky:

  • Kdy obnovíme tréninky mládeže?  Nejdříve 11.5.
  • Bude se konat letní soustředění 1-8. srpna a naše srpnové příměstské tábory? De krizového štábu dojde pravděpodobně k povolení dětských táborů od srpna. Nicméně na podmínky si budeme muset počkat minimálně do poloviny května v závislosti na vývoji pandemie. Plánujeme oslovit v druhé polovině května rodiče přihlášených dětí ohledně jejich zájmu o účast. Zrušení přihlášky s vrácením záloh bude možné do konce června. V případě letního soustředění byl zájem větší než ubytovací kapacita a předpokládáme, že zrušená místa budeme moci dodatečně obsadit náhradníky.
  • Budou se letos na jaře ještě hrát soutěže? Ne. Veškeré amatérské soutěže byly ukončeny a platí pořadí z podzimu. Žádný tým nepostupuje ani nesestupuje. K obnovení soutěží by mělo dojít na konci srpna. Formát přípravkových soutěží se nastaví dle hygienických předpisů na které ještě čekáme
  • Bude se konat Vídeňský turnaj na konci května? Ne
  • Jak mají děti trénovat během karantény? Doporučujeme metodická videa https://www.youtube.com/playlist?list=PLr0RettjY3g2GuAgWN2sh5WJituRvXtCG. Nebudeme si tady ale nic nalhávat. Většina dětí je bohužel navyklá na organizované trávení volného času a dojde k poklesu fyzické kondice u většiny dětí. To je určitá daň karantény. Na druhou stranu trénujeme děti 11 měsíců v roce a obětování 3 měsíců pro jejich ochranu je přijatelná oběť.
  • Příspěvky  Příspěvky za první pololetí ve výši 2000Kč mají být již uhrazeny (do konce února). O výši příspěvků na druhém pololetí rozhodneme následně dle vývoje situace. Dlouhodobě držíme úroveň příspěvků nízko (poměr kvalita/cena) i přes značný nárůst nákladů. Na druhou stranu si uvědomujeme, že někteří rodiče se dostali díky nouzovému stavu do tíživé finanční situace. V takovém případě nás neváhejte kontaktovat s žádostí o posunutí/snížení/prominutí úhrady příspěvků.
  • Nábor dětí  Nábor aktuálně neprobíhá. O náboru do jednotlivých kategorií budeme informovat na webových/facebook stránkách.

Attachment

5988555_coronavirus-thumb-img-COVID-01

Naši partneři

FK RADOŠOVICE
MENU