Hrajeme elitu

Tým Blesků (spíše r. 2009) právě zvítězil (víkend 9.-10.6.) v turnaji Elitní divize okresu PV. Potvrzuje nám to očekávání ze zimy, že budeme schopni prát se o první místo. Žel okolnosti nám dovolily nastoupit v optimální sestavě jen zřídka, tedy teď je to boj o konečné stříbro a bronz (Tým blesků vybojoval v podzimní kvalifikaci skládající se z 52 týmů účast v elitní jarní skupině).
Tým Plamenů (spíše r. 2010) bojuje na turnajích nyní v plné sestavě (domácího turnaje se zúčastnilo 13 borců). Všichni jsou pozvaní, nikdo nemusí zůstávat doma. Na každý zápas turnaje jsou nominovány 2 čtyřky plus brankář. Kdo zrovna nehraje zápas, hraje na volné ploše 1 na 1, 2 na 2, atp., nebo má tréninkovou aktivitu. Naše divize v okrese je pro nás to nejlepší, co mohlo být. Vyhráváme, prohráváme, remizujeme. Na další sezónu budeme dobře připraveni.
Zúčastnili jsme se i dvou turnajů mimo systém FAČR. V Praze v Řeporyjích jsme získali zlato, když jsme ve finále otočili vývoj utkání proti týmu Brandýs-Boleslav. Na turnaji v Pečkách jsme si to náramně užili. Jen o skóre nám unikl postup do boje o medaile. Vykompenzovali jsme si to alespoň vítězstvím v soutěži o nejlepšího střelce.
Po náročné sezóně se už všichni těšíme na prázdniny a odpočinek. Za celou sezónu 2017-18 patří poděkování celé partě, hráčům, rodičům, prarodičům, realizačnímu týmu. Díky.

mladsipripravka2018